Ваше місто

Конструктор ТехноК 6399 металлический Set 1

Наявність: Немає
Номер товару: 339042
Кількість:
0.00 грн/шт

Игрушка Конструктор металлический ТехноК, из серии принципиально новых металлических конструкторов ТехноК, что является результатом совместной работы наших разработчиков с украинскими педагогами. В основу линейки заложена идея - от простого к сложному. Игрушка Конструктор металлический ТехноК 6399 - это уровень Beginner. Состоит из 112 деталей, из которых можно собрать 5 моделей: самолет, квадроцикл, кресло, самокат и мельница. Мы советуем использовать конструктор как для домашнего использования, так и для занятий в группах в детсадах от 5-ти лет и в младших классах. Как известно, металлические конструкторы является лучшим учебным материалом для развития практических умений по работе с резьбовыми соединениями. Дети получают навыки работы с отверткой и гаечным ключом. Также игра с металлическим конструктором способствует развитию логического мышления, пространственного представления и наблюдательности, а создание собственных моделей является основой развития креативного мышления ребенка. И, конечно, развивает навыки организации труда, последовательности в выполнении работы, способствует развитию мелкой моторики рук. Конструктор знакомит ребенка с простыми чертежами и схемами, техническими названиями деталей и механизмов. 

Залишити відгук


Ваша оцінка:

Увійдіть, щоб залишити коментар

 • Производитель Украина
 • Вид Конструктор
 • Размер 19,2 х 19 х 3,8 см
 • Розвивает Фантазию, пространственное воображение и мелкую моторику
 • Тип соединения Шурупы
 • Бренд ТехноК
 • Размер упаковки 40 х 20 х 21 см
 • Количество деталей 112
 • Тематика Металлический Set 1
 • Тип Машина
 • Упаковка Картонная коробка
 • Вес 300 г
 • Пол Для мальчиков
 • Цвет Разноцветный
 • Возраст ребенка 5+
 • Материал Металл

Шок новина!!!

Відтепер доставка будь-якого замовлення від 1 гривні абсолютно БЕЗКОШТОВНА !!!

По цілому Ужгороду а також:

мкрн. Доманинці,
мкрн.Дравці,
мкрн.Табла,
мкрн.Горяни,
мкрн.Підлипники
мкрн.Східний,
с.Минай,
с.Розівка,
с.Сторожниця,
с.Оноківці,
с.Баранинці,
с.Барвінок,
с.Кінчеш,
с.Концово,
с.Коритняни,
с.Тарнівці,
с.Холмок,
с.Кам’яниця,
с.Оріховиця,
с.Невицьке.

Перелік населених пунктів, куди ми будемо БЕЗКОШТОВНО ВІД 1 ГРИВНІ доставляти, плануємо доповнювати та розширювати!!!

ЗАМОВЛЕННЯ

Для зручності покупців, Інтернет-магазин Family Toys приймає замовлення в режимі on-line цілодобово, без вихідних.
Замовлення обробляються оператором до 30 хвилин з 10:00 до 18:00 в робочі дні.
Замовлення, що надходять в неробочий час (в тому числі у вихідні та святкові дні) обробляються в найближчий робочий день до 11:00.

Безпосередньо після обробки замовлення, його підтвердження і уточнення проводиться співробітником інтернет-магазину за телефоном, вказаним в замовленні.
Після підтвердження, замовлення буде оперативно підготовлено до відправки і доставлено замовникові.

ДОСТАВКА

Всі замовлення, оформлені на сайті інтернет-магазину до 13:00, відправляються в день оформлення замовлення. Замовлення доставляються протягом 1-3 днів в залежності від регіону, в який відправляється товар.

Доставка товарів здійснюється поштовою компанією «Нова пошта» або ж курєрами супермаркету Family Toys.

- доставка в відділення перевізника «Нова пошта». Актуальний перелік центрів видачі посилок і графік їх роботи, умови і графік кур'єрської доставки представлені на офіційному сайті перевізника.

- адресна доставка по Україні - згідно з діючими тарифами перевізника, може бути узгоджена індивідуально.

У разі неотримання і несплати замовлення протягом 4-х днів після доставки на відділення «Нової пошти», товар повертається відправнику, а замовлення анулюється.

ПЕРЕВІРКА ЯКОСТІ І КОМПЛЕКТНОСТІ

Безпосередньо перед відправкою замовлення перевіряється на працездатність, якість та комплектність. Ви можете бути впевнені у високій якості, надійності і працездатності придбаної продукції.

При отриманні товару, будь-ласка, перевірте його комплектність і зовнішній вигляд. Претензії до коректності комплектації замовлення і зовнішнього вигляду товару приймаються тільки в присутності кур'єра, та/або кур'єра перевізника.

У разі, якщо придбаний товар був пошкоджений при пересиланні або його зовнішній вигляд викликає у Вас сумніви, Ви маєте право відмовитися від замовлення та запросити повторну відправку. Будь ласка, повідомте про це операторам Центру підтримки клієнтів будь-яким зручним для Вас способом.

ОПЛАТА

Оплатити замовлення можна як готівкою при отриманні товару у відділенні Нової Пошти, переказом на картку банка, та безготівковим платежем на підставі рахунку-фактури.

ОПЛАТА ГОТІВКОЮ

Оплата готівкою в форматі «накладений платіж» може бути проведена при отриманні товару від перевізника. Зверніть увагу, при оплаті в форматі «накладений платіж» перевізник нараховує додатково комісію 20 грн + 2% від суми.

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

Оплата за безготівковим розрахунком доступна для юридичних осіб. Для підтвердження замовлення покупцеві електронним листом направляється рахунок-фактура на оплату.

Для оформлення рахунку-фактури для юридичних осіб потрібне надання сканованої копії реєстраційних документів (коду ЄДРПОУ та свідоцтва платника ПДВ), які необхідно відправити електронною поштою на адресу: sales.benefit.ua@gmail.com