Ваше місто

Микроскоп Bambi 3102C с инструментами (bc-338843)

Наявність: В наявності
Номер товару: 338843
Кількість:
407.00 грн/шт

Детские микроскопы - это отличное приобретение, которое поможет значительно расширить кругозор Вашего ребенка, познакомив его с удивительными тайнами микромира. Зачем нужен детский микроскоп Родители прекрасно знают, что их чадо волнует множество важных проблем! Почему небо голубое? Зачем кошке хвост? От чего осенью листья на деревьях меняют цвет? На эти и множество других вопросов мамам и папам приходится отвечать каждый день! Но далеко не всегда они способны утолить любопытство своей крохи в полной мере, поэтому для малыша многое происходящее в природе остается неясным. Но существует масса способов это исправить! Например, вы можете купить детский микроскоп. Он предоставляет прекрасную возможность расширить кругозор малыша. С его помощью ребенок ощутит себя настоящим исследователем, постигающим тайны матушки-природы, и почувствует азарт и радость первооткрывателя, которому наконец удалось получить наглядный ответ на очень важный вопрос! Работая с микроскопом малыш расширит свои знания о мире и сможет самостоятельно изучить различные живые и неживые объекты. Это, в свою очередь, укрепит в ребенке стремление к познанию, привьет любознательность, научит самостоятельно искать ответы на вопросы. Для дошкольников это послужит прекрасной подготовкой к школе. Игры с микроскопом важны и для деток школьного возраста. Они послужат неплохим стимулом для учебы, ребенок поймет, что познание чего бы то ни было — это действительно интересно!

Залишити відгук


Ваша оцінка:

Увійдіть, щоб залишити коментар

  • Тип Микроскоп
  • Комплектация Микроскоп детский, линзы, инструменты
  • Материал Пластмасса
  • Цвет Оранжевый
  • Упаковка Картонная коробка
  • Гарантия 14 дней
  • Пол ребенка Для мальчиков и девочек
  • Бренд Bambi

Шок новина!!!

Відтепер доставка будь-якого замовлення від 1 гривні абсолютно БЕЗКОШТОВНА !!!

По цілому Ужгороду а також:

мкрн. Доманинці,
мкрн.Дравці,
мкрн.Табла,
мкрн.Горяни,
мкрн.Підлипники
мкрн.Східний,
с.Минай,
с.Розівка,
с.Сторожниця,
с.Оноківці,
с.Баранинці,
с.Барвінок,
с.Кінчеш,
с.Концово,
с.Коритняни,
с.Тарнівці,
с.Холмок,
с.Кам’яниця,
с.Оріховиця,
с.Невицьке.

Перелік населених пунктів, куди ми будемо БЕЗКОШТОВНО ВІД 1 ГРИВНІ доставляти, плануємо доповнювати та розширювати!!!

ЗАМОВЛЕННЯ

Для зручності покупців, Інтернет-магазин Family Toys приймає замовлення в режимі on-line цілодобово, без вихідних.
Замовлення обробляються оператором до 30 хвилин з 10:00 до 18:00 в робочі дні.
Замовлення, що надходять в неробочий час (в тому числі у вихідні та святкові дні) обробляються в найближчий робочий день до 11:00.

Безпосередньо після обробки замовлення, його підтвердження і уточнення проводиться співробітником інтернет-магазину за телефоном, вказаним в замовленні.
Після підтвердження, замовлення буде оперативно підготовлено до відправки і доставлено замовникові.

ДОСТАВКА

Всі замовлення, оформлені на сайті інтернет-магазину до 13:00, відправляються в день оформлення замовлення. Замовлення доставляються протягом 1-3 днів в залежності від регіону, в який відправляється товар.

Доставка товарів здійснюється поштовою компанією «Нова пошта» або ж курєрами супермаркету Family Toys.

- доставка в відділення перевізника «Нова пошта». Актуальний перелік центрів видачі посилок і графік їх роботи, умови і графік кур'єрської доставки представлені на офіційному сайті перевізника.

- адресна доставка по Україні - згідно з діючими тарифами перевізника, може бути узгоджена індивідуально.

У разі неотримання і несплати замовлення протягом 4-х днів після доставки на відділення «Нової пошти», товар повертається відправнику, а замовлення анулюється.

ПЕРЕВІРКА ЯКОСТІ І КОМПЛЕКТНОСТІ

Безпосередньо перед відправкою замовлення перевіряється на працездатність, якість та комплектність. Ви можете бути впевнені у високій якості, надійності і працездатності придбаної продукції.

При отриманні товару, будь-ласка, перевірте його комплектність і зовнішній вигляд. Претензії до коректності комплектації замовлення і зовнішнього вигляду товару приймаються тільки в присутності кур'єра, та/або кур'єра перевізника.

У разі, якщо придбаний товар був пошкоджений при пересиланні або його зовнішній вигляд викликає у Вас сумніви, Ви маєте право відмовитися від замовлення та запросити повторну відправку. Будь ласка, повідомте про це операторам Центру підтримки клієнтів будь-яким зручним для Вас способом.

ОПЛАТА

Оплатити замовлення можна як готівкою при отриманні товару у відділенні Нової Пошти, переказом на картку банка, та безготівковим платежем на підставі рахунку-фактури.

ОПЛАТА ГОТІВКОЮ

Оплата готівкою в форматі «накладений платіж» може бути проведена при отриманні товару від перевізника. Зверніть увагу, при оплаті в форматі «накладений платіж» перевізник нараховує додатково комісію 20 грн + 2% від суми.

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

Оплата за безготівковим розрахунком доступна для юридичних осіб. Для підтвердження замовлення покупцеві електронним листом направляється рахунок-фактура на оплату.

Для оформлення рахунку-фактури для юридичних осіб потрібне надання сканованої копії реєстраційних документів (коду ЄДРПОУ та свідоцтва платника ПДВ), які необхідно відправити електронною поштою на адресу: sales.benefit.ua@gmail.com