Ваше місто

Кассовый аппарат Limo Toy 7016 UA калькулятор (bc-336328)

Наявність: Немає
Номер товару: 336328
Кількість:
0.00 грн/шт

Детский кассовый аппарат 7016-UA Limo Toy почти ничем не уступает по функционалу настоящему.  Касса имеет рабочий калькулятор с дисплеем, который подсчитывает, на какую сумму куплено товаров и сколько сдачи нужно дать покупателю. Внизу аппарата есть открывающийся отсек для денег, которые, кстати, тоже есть в комплекте. Можно расплатиться банкнотами с монетами или кредитной картой, как в настоящем супермаркете.

Для продвижения товаров имеется транспортерная лента, максимально упрощающая и ускоряющая процесс покупки. Юный продавец должен просканировать покупки с помощью, имеющегося при кассе, сканера. Прибор в действии издает пикающие звуки, что характерно для его настоящего прототипа.  На кассовом аппарате есть действующий микрофон. Учитывая, что все приборы подсвечиваются и озвучиваются (укр. язык), создается впечатление полной реальности происходящего.  

В комплект с кассовыми принадлежностями входят продукты питания и корзинка, в которую их можно сложить.

Ни один ребенок не останется равнодушным к такому прекрасному подарку и проведет немало приятных часов, изучая роли продавца и покупателя. Такая игра не пройдет бесследно для детского развития. Малыши овладеют основными навыками счета, освоят профессии продавца и кассира, станут более внимательными и ответственными.

 

Залишити відгук


Ваша оцінка:

Увійдіть, щоб залишити коментар

  • Тип Кассовый аппарат
  • Материал Пластик
  • Цвет Разные цвета

Шок новина!!!

Відтепер доставка будь-якого замовлення від 1 гривні абсолютно БЕЗКОШТОВНА !!!

По цілому Ужгороду а також:

мкрн. Доманинці,
мкрн.Дравці,
мкрн.Табла,
мкрн.Горяни,
мкрн.Підлипники
мкрн.Східний,
с.Минай,
с.Розівка,
с.Сторожниця,
с.Оноківці,
с.Баранинці,
с.Барвінок,
с.Кінчеш,
с.Концово,
с.Коритняни,
с.Тарнівці,
с.Холмок,
с.Кам’яниця,
с.Оріховиця,
с.Невицьке.

Перелік населених пунктів, куди ми будемо БЕЗКОШТОВНО ВІД 1 ГРИВНІ доставляти, плануємо доповнювати та розширювати!!!

ЗАМОВЛЕННЯ

Для зручності покупців, Інтернет-магазин Family Toys приймає замовлення в режимі on-line цілодобово, без вихідних.
Замовлення обробляються оператором до 30 хвилин з 10:00 до 18:00 в робочі дні.
Замовлення, що надходять в неробочий час (в тому числі у вихідні та святкові дні) обробляються в найближчий робочий день до 11:00.

Безпосередньо після обробки замовлення, його підтвердження і уточнення проводиться співробітником інтернет-магазину за телефоном, вказаним в замовленні.
Після підтвердження, замовлення буде оперативно підготовлено до відправки і доставлено замовникові.

ДОСТАВКА

Всі замовлення, оформлені на сайті інтернет-магазину до 13:00, відправляються в день оформлення замовлення. Замовлення доставляються протягом 1-3 днів в залежності від регіону, в який відправляється товар.

Доставка товарів здійснюється поштовою компанією «Нова пошта» або ж курєрами супермаркету Family Toys.

- доставка в відділення перевізника «Нова пошта». Актуальний перелік центрів видачі посилок і графік їх роботи, умови і графік кур'єрської доставки представлені на офіційному сайті перевізника.

- адресна доставка по Україні - згідно з діючими тарифами перевізника, може бути узгоджена індивідуально.

У разі неотримання і несплати замовлення протягом 4-х днів після доставки на відділення «Нової пошти», товар повертається відправнику, а замовлення анулюється.

ПЕРЕВІРКА ЯКОСТІ І КОМПЛЕКТНОСТІ

Безпосередньо перед відправкою замовлення перевіряється на працездатність, якість та комплектність. Ви можете бути впевнені у високій якості, надійності і працездатності придбаної продукції.

При отриманні товару, будь-ласка, перевірте його комплектність і зовнішній вигляд. Претензії до коректності комплектації замовлення і зовнішнього вигляду товару приймаються тільки в присутності кур'єра, та/або кур'єра перевізника.

У разі, якщо придбаний товар був пошкоджений при пересиланні або його зовнішній вигляд викликає у Вас сумніви, Ви маєте право відмовитися від замовлення та запросити повторну відправку. Будь ласка, повідомте про це операторам Центру підтримки клієнтів будь-яким зручним для Вас способом.

ОПЛАТА

Оплатити замовлення можна як готівкою при отриманні товару у відділенні Нової Пошти, переказом на картку банка, та безготівковим платежем на підставі рахунку-фактури.

ОПЛАТА ГОТІВКОЮ

Оплата готівкою в форматі «накладений платіж» може бути проведена при отриманні товару від перевізника. Зверніть увагу, при оплаті в форматі «накладений платіж» перевізник нараховує додатково комісію 20 грн + 2% від суми.

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

Оплата за безготівковим розрахунком доступна для юридичних осіб. Для підтвердження замовлення покупцеві електронним листом направляється рахунок-фактура на оплату.

Для оформлення рахунку-фактури для юридичних осіб потрібне надання сканованої копії реєстраційних документів (коду ЄДРПОУ та свідоцтва платника ПДВ), які необхідно відправити електронною поштою на адресу: sales.benefit.ua@gmail.com