Ваше місто

Машинка A-Toys 1299-11 бетономешалка инерционная

Наявність: Немає
Номер товару: 336006
Кешбек 10%
Кількість:
0.00 грн/шт

Вашего мальчика не оттянуть от стройки? Ребенок обожает наблюдать за работой больших машин? Порадуйте его инерционной игрушкой «Строительная техника AS-2181» украинской торговой марки «АвтоСвіт». Теперь он сможет не только наблюдать, но и принимать самое активное участие в работе транспорта. Это игрушечная версия бетономешалки: реалистичная и яркая. У игрушки желтая кабина с синими стеклами и такого же цвета платформа, на которой установлена белая груша с предупредительной полосой. Сзади реализована система точечного слива бетона. В передней части платформы предусмотрено колесо, с помощью которого можно вращать грушу. На этом чудесные функции игрушки не заканчиваются. У машинки есть ряд разноцветных кнопок на крыше. Они включают световые и звуковые эффекты. Игрушка работает на батарейке. Инерционный механизм, благодаря которому машинка ездит, не требует элементов Вашего мальчика не оттянуть от стройки? Ребенок обожает наблюдать за работой больших машин? Порадуйте его инерционной игрушкой «Строительная техника AS-2181» украинской торговой марки «АвтоСвіт». Теперь он сможет не только наблюдать, но и принимать самое активное участие в работе транспорта. Это игрушечная версия бетономешалки: реалистичная и яркая. У игрушки желтая кабина с синими стеклами и такого же цвета платформа, на которой установлена белая груша с предупредительной полосой. Сзади реализована система точечного слива бетона. В передней части платформы предусмотрено колесо, с помощью которого можно вращать грушу. На этом чудесные функции игрушки не заканчиваются. У машинки есть ряд разноцветных кнопок на крыше. Они включают световые и звуковые эффекты. Игрушка работает на батарейке. Инерционный механизм, благодаря которому машинка ездит, не требует элементов питания.Вашего мальчика не оттянуть от стройки? Ребенок обожает наблюдать за работой больших машин? Порадуйте его инерционной игрушкой Строительная техника. Теперь он сможет не только наблюдать, но и принимать самое активное участие в работе транспорта. Это игрушечная версия бетономешалки: реалистичная и яркая. 

https://panama.ua/product/808750/Вашего мальчика не оттянуть от стройки? Ребенок обожает наблюдать за работой больших машин? Порадуйте его инерционной игрушкой «Строительная техника AS-2181» украинской торговой марки «АвтоСвіт». Теперь он сможет не только наблюдать, но и принимать самое активное участие в работе транспорта. Это игрушечная версия бетономешалки: реалистичная и яркая. У игрушки желтая кабина с синими стеклами и такого же цвета платформа, на которой установлена белая груша с предупредительной полосой. Сзади реализована система точечного слива бетона. В передней части платформы предусмотрено колесо, с помощью которого можно вращать грушу. На этом чудесные функции игрушки не заканчиваются. У машинки есть ряд разноцветных кнопок на крыше. Они включают световые и звуковые эффекты. Игрушка работает на батарейке. Инерционный механизм, благодаря которому машинка ездит, не требует элементов питания.
Подробнее: https://panama.ua/product/808750/
Подробнее: https://panama.ua/product/808750/

Залишити відгук


Ваша оцінка:

Увійдіть, щоб залишити коментар

  • Тип Готова модель
  • Вид Бетономішалки
  • Матеріал Пластик
  • Колір Жовтий
  • Країна-виробник бренду Китай
  • Країна реєстрації бренду Китай

Шок новина!!!

Відтепер доставка будь-якого замовлення від 1 гривні абсолютно БЕЗКОШТОВНА !!!

По цілому Ужгороду а також:

мкрн. Доманинці,
мкрн.Дравці,
мкрн.Табла,
мкрн.Горяни,
мкрн.Підлипники
мкрн.Східний,
с.Минай,
с.Розівка,
с.Сторожниця,
с.Оноківці,
с.Баранинці,
с.Барвінок,
с.Кінчеш,
с.Концово,
с.Коритняни,
с.Тарнівці,
с.Холмок,
с.Кам’яниця,
с.Оріховиця,
с.Невицьке.

Перелік населених пунктів, куди ми будемо БЕЗКОШТОВНО ВІД 1 ГРИВНІ доставляти, плануємо доповнювати та розширювати!!!

ЗАМОВЛЕННЯ

Для зручності покупців, Інтернет-магазин Family Toys приймає замовлення в режимі on-line цілодобово, без вихідних.
Замовлення обробляються оператором до 30 хвилин з 10:00 до 18:00 в робочі дні.
Замовлення, що надходять в неробочий час (в тому числі у вихідні та святкові дні) обробляються в найближчий робочий день до 11:00.

Безпосередньо після обробки замовлення, його підтвердження і уточнення проводиться співробітником інтернет-магазину за телефоном, вказаним в замовленні.
Після підтвердження, замовлення буде оперативно підготовлено до відправки і доставлено замовникові.

ДОСТАВКА

Всі замовлення, оформлені на сайті інтернет-магазину до 13:00, відправляються в день оформлення замовлення. Замовлення доставляються протягом 1-3 днів в залежності від регіону, в який відправляється товар.

Доставка товарів здійснюється поштовою компанією «Нова пошта» або ж курєрами супермаркету Family Toys.

- доставка в відділення перевізника «Нова пошта». Актуальний перелік центрів видачі посилок і графік їх роботи, умови і графік кур'єрської доставки представлені на офіційному сайті перевізника.

- адресна доставка по Україні - згідно з діючими тарифами перевізника, може бути узгоджена індивідуально.

У разі неотримання і несплати замовлення протягом 4-х днів після доставки на відділення «Нової пошти», товар повертається відправнику, а замовлення анулюється.

ПЕРЕВІРКА ЯКОСТІ І КОМПЛЕКТНОСТІ

Безпосередньо перед відправкою замовлення перевіряється на працездатність, якість та комплектність. Ви можете бути впевнені у високій якості, надійності і працездатності придбаної продукції.

При отриманні товару, будь-ласка, перевірте його комплектність і зовнішній вигляд. Претензії до коректності комплектації замовлення і зовнішнього вигляду товару приймаються тільки в присутності кур'єра, та/або кур'єра перевізника.

У разі, якщо придбаний товар був пошкоджений при пересиланні або його зовнішній вигляд викликає у Вас сумніви, Ви маєте право відмовитися від замовлення та запросити повторну відправку. Будь ласка, повідомте про це операторам Центру підтримки клієнтів будь-яким зручним для Вас способом.

ОПЛАТА

Оплатити замовлення можна як готівкою при отриманні товару у відділенні Нової Пошти, переказом на картку банка, та безготівковим платежем на підставі рахунку-фактури.

ОПЛАТА ГОТІВКОЮ

Оплата готівкою в форматі «накладений платіж» може бути проведена при отриманні товару від перевізника. Зверніть увагу, при оплаті в форматі «накладений платіж» перевізник нараховує додатково комісію 20 грн + 2% від суми.

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

Оплата за безготівковим розрахунком доступна для юридичних осіб. Для підтвердження замовлення покупцеві електронним листом направляється рахунок-фактура на оплату.

Для оформлення рахунку-фактури для юридичних осіб потрібне надання сканованої копії реєстраційних документів (коду ЄДРПОУ та свідоцтва платника ПДВ), які необхідно відправити електронною поштою на адресу: sales.benefit.ua@gmail.com