Ваше місто

Порядок та умови розіграшу з 08.02.2021 по 08.03.2021 року

Загальні умови

1.1. Розіграш проводиться серед Учасників, які виконали умови даного положення.
1.2. Заявки на участь у Розіграші приймаються до 08 березня 2021 року включно, шляхом заповнення даних учасника, а саме ПІБ та моб. ном. телефону на зворотній стороні чека розіграшу в одному з магазинів до 12:00 год, який знаходяться за адресою:
      - м.Ужгород, вул.Швабська 68/1;
      - м.Ужгород, вул.Швабська 25а.
1.3. Розіграш призів транслюватиметься онлайн на нашій офіційній сторінці Facebook  08 березня о 15:00 год. Проведення розіграшу буде відбуватись шляхом жеребкування у прямому ефірі ведучим заходу в супермаркеті Family Toys по вул.Швабська 68/1 в м.Ужгород.

Результати будуть опубліковані на сайті familytoys.com.ua, а також у соціальній мережі

2. Умови участі.

2.1. До участі в розіграші допускаються особи, які досягли віку 18 років, громадяни України. Учасниками не можуть бути співробітники та представники організатора, члени їх сімей.
2.2. Учасник не може передавати та/або будь-яким іншим чином поступатися своїми правами, пов'язаними з участю в розіграші третій особі (особам).
2.3. При проведенні розіграшу призу, для позначення учасника буде використовуватися заповнені його дані на зворотній стороні чека, а саме ПІБ та моб. ном. телефону учасника.
Під час проведення розіграшу учасникам обовязково потрібно бути на звязку(в мережі) та підняти слухавку від ведучого заходу для підтвердження даних з чека та повідомлення учасника про умови отримання подарунка.

3. Порядок проведення розіграшу. Права та обов'язки організатора.

3.1. Розіграш призів буде проведено о 15:00 год, 08 березня 2021 року в супермаркеті Family Toys за адресою м.Ужгород, вул.Швабська 68/1.
3.2. Згідно з умовами буде розіграно:
- Самокати I-TRIKE з світлодіодною підсвіткою колес – 3 шт;
- Скейтборди Profi дерев'яна основа на міцній підвісці – 4 шт
 та головний приз розіграшу - велосипед Profi GAMBLER G26.
3.3. Організатор гарантує, що процедура вибору переможців заснована на випадковому виборі.
3.4. Для обрання переможця під час процедури розіграшу, можуть бути залучені будь-які особи. Переможець буде повідомлений про результати розіграшу по телефону під час розіграшу.
3.6. Публікація підсумків розіграшу буде здійснена протягом 2 (двох) календарних днів з моменту проведення відповідного розіграшу, на сайті організатора за адресою https://familytoys.com.ua/News/

4. Порядок і терміни отримання виграшів. Особливі умови:

4.1. Приз можна отримати тільки особисто. Для отримання подарунка необхідно надати паспорт громадянина України. Якщо обраний переможець не буде відповідати умовам правил розіграшу згідно розділу 2, розіграш буде проводитися повторно до тих пір, доки не буде визначено переможця згідно умов проведення розіграшу.
4.2. Встановлені виграші не обмінюються і не можуть бути замінені грошовим еквівалентом.
4.3. Організатор гарантує, що всі призи є новими і на момент їх передачі власникам знаходяться в справному стані і готові для експлуатації відповідно до їх цільового призначення. Зобов'язання організатора щодо якості виграшів обмежені гарантіями, наданими їх виробниками. Цілісність і функціональна придатність виграшів повинна перевірятися учасниками безпосередньо при отриманні виграшу. Зовнішній вигляд оригінальних виграшів може відрізнятися від їх зображення в рекламних матеріалах.
4.4. Призовий фонд складається з:
- Самокати I-TRIKE з світлодіодною підсвіткою колес – 3 шт;
- Скейтборди Profi дерев'яна основа на міцній підвісці – 4 шт
 та головний приз розіграшу - велосипед Profi GAMBLER G26.
Колір та розмір даної моделі переможець неможе обирати на власний смак.

5. Інші умови Акції

5.1. Організатор забезпечує об’єктивність та неупередженість визначення Переможців.

5.2. Беручи участь в розіграші, учасник підтверджує факт ознайомлення з даними правилами та свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення учасником цих правил або відмова учасника від належного виконання цих правил (в т.ч. механіки, порядку та строків проведення та/або отримання заохочення тощо) вважається відмовою учасника від участі та отримання призу, при цьому така особа не має права на одержання від організатора будь-якої компенсації.
5.3. Результати розіграшу є остаточними і оскарженню не підлягають.
5.4. Беручи участь у розіграші кожен учасник тим самим підтверджує свою повну та безумовну згоду на безкоштовне використання наданої ним інформації про себе, в тому числі на обробку персональних даних, організатором, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою/методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч., але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься організатором та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України “Про захист персональних даних”.
5.5 Моментом прийняття умов даних правил вважається особисте заповнення даних учасника, а саме ПІБ та моб. ном. телефону на зворотній стороні чека придбаного товару в одному із магазинів Family Toys.
5.6. Учасник розіграшу, що не погоджується з умовами даних правил та/або відмовився від надання згоди на обробку персональних даних, втрачає право на учать у розіграші.